RU

Freedom House: Справа Тимошенко перешкодить євроінтеграції України

08.07.2011, 17:53
Freedom House: Справа Тимошенко перешкодить євроінтеграції України - Фото
62d4bd3af58c7598291deb5587d2a623.jpg

Freedom House: Справа Тимошенко перешкодить євроінтеграції України

Справа екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко може перешкодити інтеграції України в Європу. Про це заявив виконавчий директор Freedom House Девід Крамер у Вашингтоні.

"Суть проблеми полягає в тому, що це переслідування, а також справи Луценка і інших, підривають довіру до влади, до судової системи, руйнують незалежність інституцій. Це завдасть величезної шкоди зусиллям України щодо руху в більш демократичному напрямку", - сказав Крамер, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували в прес-службі БЮТ.

"Сказати, що ти хочеш рухатися в Європу, - це не шлях для такої поведінки", - зазначив він.

"Я повірю в боротьбу з корупцією, якщо розпочнеться розслідування щодо виборів в листопаді 2004 року, спроб їх сфальсифікувати. Я повірю в це, коли побачу розслідування щодо газових угод січня 2006 року, в яких, на мою думку, є досить обгрунтованих підстав говорити про корупцію. Я повірю в це, коли побачу розслідування щодо РосУкрЕнерго. Я повірю в це, коли побачу розслідування того, як діяв уряд в Стокгольмському суді з РосУкрЕнерго, і чому це коштувало уряду і країні купу грошей, набагато більше, ніж згадується в будь-якій зі справ Тимошенко", - підкреслив виконавчий директор Freedom House.

Крамер зазначив, що саме таким чином можна відновити довіру. "Я буду чекати. І поки влада не зробить щось з цього, я в це не повірю", - заявив він.

На думку виконавчого директора Freedom House, українська влада шляхом ув'язнення або засудження намагається позбавити Тимошенко права обиратися на будь-які посади.

Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини