RU

Франція слідом за Бельгією заарештувала активи РФ у справі ЮКОСа

18.06.2015, 13:18
Франція слідом за Бельгією заарештувала активи РФ у справі ЮКОСа - Фото
Фото: EPA
Франція слідом за Бельгією заарештувала активи Росії у справі ЮКОСа. Про це повідомляє Forbes.

"Ми будемо оскаржувати ці рішення і по Франції, і по Бельгії, по всіх країнах. Все, що стосується реалізації рішень гаазького суду, - ми вважаємо, що там був допущений цілий ряд юридичних неточностей", - заявив помічник президента Росії Андрій Бєлоусов.

Потім глава ВТБ Андрій Костін повідомив, що у Франції в середу заарештували рахунки російських компаній у французькій "дочці" держбанку. За словами Костіна, арешт був накладений, в тому числі, на рахунки російських дипломатичних місій, на яких були суми в десятки тисяч євро.

"Рахунки диппредставництв були тут же розморожені, рахунки російських компаній заморожені. Ми вирішуємо цю проблему з юристами", - сказав Костін.

Нагадаємо, Бельгія наклала арешт на всі держактиви (крім активів дипломатичних представництв) РФ вчора, 17 червня. Арешт був проведений на підставі рішення бельгійського арбітражного суду від 18 липня 2014 року за позовом компанії Юкос Юніверсал Лімітед. Зазначена в ньому сума позову - 1,7 млн ​​євро.

До цього стало відомо, що Росія має намір виробити новий механізм подолання рішень Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). У Держдумі РФ заявили, що новий механізм повинен не дозволити Страсбургу "долати силу російських судів" і "вторгатися безпосередньо в наш суверенітет", пов'язавши це з рішенням у справі ЮКОСа.

ЄСПЛ наказав Росії до 15 червня виробити план по виплаті 1,866 млрд євро колишнім акціонерам ЮКОСа.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини