RU

Франція почала ратифікацію УА між Україною та ЄС

07.05.2015, 12:41
Франція почала ратифікацію УА між Україною та ЄС - Фото
Фото: ЕРА
Верхня палата французького парламенту почала обговорення законопроекту щодо ратифікації угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це повідомляє Укрінформ.

"Ратифікація угоди про асоціацію між Україною та ЄС дозволить реалізувати цілі кожного з трьох компонентів угоди. Зокрема, поглибити політичний діалог між ЄС та Україною, з точки зору внутрішніх реформ і зовнішньої політики і політики безпеки створити поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі та посилити економічне і галузеве співробітництво у багатьох сферах, у тому числі у сфері інтеграції правових норм ЄС у національне законодавство", - зазначив під час представлення законопроекту в сенаті державний секретар Франції з європейських справ Арлем Дезір.

За його словами, ратифікації угоди є дорожньою картою для руху України шляхом демократизації та стабільності.

Після представлення проекту закону сенатори почали дебати, що передбачено процедурою ухвалення міжнародних домовленостей. Всі виступаючі висловилися за ратифікацію угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Нагадаємо, що президент Франції Франсуа Олланд пообіцяв під час візиту Петра Порошенка, в кінці квітня, ратифікувати угоду про асоціацію між Україною та ЄС до початку літа.

21 березня 2014 року Україна і Євросоюз підписали політичну частину угоди про асоціацію, відклавши підписання її економічної частини, яка включає положення про створення зони вільної торгівлі. 27 червня 2014 року президент Петро Порошенко підписав угоду про асоціацію з ЄС в повному обсязі. 16 вересня Верховна Рада і Європарламент ратифікували УА.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини