RU

Франція не відкликала свого посла в Україні

11.08.2011, 14:37
Франція не відкликала свого посла в Україні - Фото
e833cbf7fcdc5066c2f4dc3e72f1688f.jpg

Франція не відкликала свого посла в Україні
Франція не відкликала свого посла Жака Фора. Про це говориться у відповіді спікера Міністерства закордонних і європейських справ Франції Українській правді.

"Париж не відкликав Жака Фора. Він продовжує свою місію посла Франції в Україні", - заявив він.

Щодо арешту Юлії Тимошенко, спікер нагадав текст заяви, зробленої в п'ятницю 5 серпня: "Франція дуже стурбована арештом пані Тимошенко. Мотивації судового розгляду її справи викликають у нас питання. Зокрема, нам здається, що право на захист не забезпечено".

"Ми постійно наголошуємо, що дотримання норм права є ключовим елементом побудови партнерства між Францією, Європейським союзом і Україною. Франція разом зі своїми європейськими партнерами і надалі з великою увагою буде стежити за розвитком ситуації відносно Тимошенко", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора в посольстві Франції в Україні заявили, що посла Жака Фора відкликають в зв'язку із завершенням його трирічної місії.

Також 9 серпня директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин підтвердив інформацію про відкликання Фора. Він зазначив, що МЗС України невідомо, з чим пов'язане відкликання Фора.

Раніше спікер українського МЗС заявляв, що Франція відкличе посла за слова на підтримку Тимошенко.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини