Фонд шукає спонсора для курсантів, які заспівали гімн

11.09.2015, 17:41
Фонд шукає спонсора для курсантів, які заспівали гімн - Фото
Фото: facebook.com/backandalive

Волонтерський фонд Вернись живим шукає меценатів та спонсорів, готових взяти шефство над курсантами Військово-морського ліцею, які переїхали з окупованого Криму на материк. Молоді офіцери стали відомі завдяки відео, на якому вони в Севастополі навесні 2014 року під час підняття прапора РФ виконали гімн України.

"1 вересня Військово-морський ліцей розпочав новий навчальний рік в Одесі. Ті ліцеїсти, які самовіддано співали гімн на плацу в Севастополі, вже стали курсантами українських військових вузів. А офіцерсько-викладацький склад, промінявши свої квартири в Криму на кімнати в одеських гуртожитках, продовжує готувати вже нові покоління патріотів", - йдеться в повідомленні на сторінці волонтерів у  Facebook.

Переселенці зіткнулися з матеріальними проблемами, оскільки вся база ліцею залишилася в Севастополі. Потреби є у всьому: від підручників до спальних ліжок і матраців.

"До нас звернулося керівництво ліцею з проханням допомогти відновити матеріально-технічну базу, оскільки бюджетних коштів катастрофічно не вистачає. Звичайно, ми не можемо закрити весь список потреб - він величезний. З усього ми вибрали найнеобхідніше:

Підручники з української мови, 10 клас 70 шт. - 4900 грн.
Підручники з української літератури (критика), 10 клас, 70 шт. - 4900 грн.
Телевізор LG 32LF564V для навчальних класів 3 шт. - 25 000 грн.
Генератор дизельний Кентавр КДГ-283К - 10 000 грн.
Обігрівач UFO Star 2300 + ДУ 4 шт. - 7200 грн.
Всього: 52 000 грн.

Це ми купимо. Але ліцею потрібна постійна матеріальна підтримка. Ми не маємо права виховувати майбутнє нашої армії у злиднях. Тому ми шукаємо Військово-морському ліцею меценатів та спонсорів, які готові взяти над ним шефство. Якщо ви така людина, дзвоніть нам на гарячу лінію. Ми зведемо вас з керівництвом", - говорять волонтери.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина