Фонд Катерини Ющенко готовий відзвітувати за лікарню майбутнього

26.10.2011, 16:54
Фонд Катерини Ющенко готовий відзвітувати за лікарню майбутнього - Фото
b5b98a01c29728e282d3dad077e215f4.jpg

Благодійні кошти, зібрані на створення Дитячої лікарні майбутнього, нікуди не зникли, - всі вони нібито знаходяться в державному Укрексімбанку, за винятком коштів, які вже були витрачені на реалізацію проекту

Фонд Катерини Ющенко готовий відзвітувати за лікарню майбутнього

Благодійні кошти, зібрані на створення Дитячої лікарні майбутнього, нікуди не зникли. Всі вони знаходяться в державному Укрексімбанку, за винятком коштів, які вже були витрачені на реалізацію проекту. Про це говориться в офіційній заяві фонду Дитяча лікарня майбутнього, текст якої є в розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ.

За даними фонду, внески від фізичних осіб становили всього 6% від загальної суми благодійних надходжень.

"На жаль, фонд Дитяча лікарня майбутнього не має можливості особисто звітувати перед кожним з тисяч громадян, які брали участь в створенні лікарні. Але вся фінансова звітність, медичне завдання, повний опис проекту, хід подій в новинах доступні на офіційному сайті проекту", - зазначають у фонді.

Левову частку - 94% - складають кошти великих донорів. Всі вони входять до опікунської ради проекту. Фонд Дитяча лікарня майбутнього стверджує, що підтримує з ними постійний контакт, і вони знають про кожний крок в реалізації проекту.

При цьому правління і наглядова рада фонду закликали депутатів і політиків, зацікавлених в розв'язанні проблем охорони здоров'я материнства і дитинства, конструктивно сприяти державі в реалізації проекту створення Дитячої лікарні майбутнього.

Нагадаємо, опікунську раду фонду Дитяча лікарня майбутнього очолює дружина екс-президента Катерина Ющенко.

Сьогодні народний депутат від НУНС Кирило Куликов запропонував Раді розслідувати факти зникнення благодійних коштів, зібраних на будівництво Дитячої лікарні майбутнього, та інших порушень Конституції і законів президентом України Віктором Ющенком. З його слів, на території, де повинна бути лікарня, зведено декілька стін і асфальтованих доріжок. "Доля 147 млн.грн., які збирали всією державою, невідома. А діти залишаються без належної медичної допомоги", - зазначив Куликов.

Катерина Ющенко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих