RU

Фонд Катерини Ющенко готовий відзвітувати за лікарню майбутнього

26.10.2011, 16:54
Фонд Катерини Ющенко готовий відзвітувати за лікарню майбутнього - Фото
b5b98a01c29728e282d3dad077e215f4.jpg

Фонд Катерини Ющенко готовий відзвітувати за лікарню майбутнього

Благодійні кошти, зібрані на створення Дитячої лікарні майбутнього, нікуди не зникли. Всі вони знаходяться в державному Укрексімбанку, за винятком коштів, які вже були витрачені на реалізацію проекту. Про це говориться в офіційній заяві фонду Дитяча лікарня майбутнього, текст якої є в розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ.

За даними фонду, внески від фізичних осіб становили всього 6% від загальної суми благодійних надходжень.

"На жаль, фонд Дитяча лікарня майбутнього не має можливості особисто звітувати перед кожним з тисяч громадян, які брали участь в створенні лікарні. Але вся фінансова звітність, медичне завдання, повний опис проекту, хід подій в новинах доступні на офіційному сайті проекту", - зазначають у фонді.

Левову частку - 94% - складають кошти великих донорів. Всі вони входять до опікунської ради проекту. Фонд Дитяча лікарня майбутнього стверджує, що підтримує з ними постійний контакт, і вони знають про кожний крок в реалізації проекту.

При цьому правління і наглядова рада фонду закликали депутатів і політиків, зацікавлених в розв'язанні проблем охорони здоров'я материнства і дитинства, конструктивно сприяти державі в реалізації проекту створення Дитячої лікарні майбутнього.

Нагадаємо, опікунську раду фонду Дитяча лікарня майбутнього очолює дружина екс-президента Катерина Ющенко.

Сьогодні народний депутат від НУНС Кирило Куликов запропонував Раді розслідувати факти зникнення благодійних коштів, зібраних на будівництво Дитячої лікарні майбутнього, та інших порушень Конституції і законів президентом України Віктором Ющенком. З його слів, на території, де повинна бути лікарня, зведено декілька стін і асфальтованих доріжок. "Доля 147 млн.грн., які збирали всією державою, невідома. А діти залишаються без належної медичної допомоги", - зазначив Куликов.

Катерина Ющенко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини