RU

Фокін "не бачить жодного підтвердження" війни між Росією й Україною

29.09.2020, 16:55
Фокін
Вітольд Фокін (скриншот з інтерв'ю з Гордоном)
оновлено

Заступник голови української делегації у мінській переговорній групі Вітольд Фокін  не бачить "жодного підтвердження" війни між Росією й Україною. Про це він заявив на комітеті Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, пояснюючи свої скандальні заяви про Донбас.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

На початку промови він назвав Росію "контрагентом".

"Я не політик і зробити якесь визначення цього я не можу. Жодного підтвердження, що на Донбасі йде війна між Росією та Україною поки що я не бачу", – сказав він, уже відповідаючи на запитання нардепів.

Фокін також кілька разів заявив, що необхідно оголосити загальну амністію.

"Щоб закінчити війну, моя позиція, я підкреслюю, потрібно оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання з особливим статусом окремих районів, а найкраще Донбасу", – сказав він.

Після виступу Фокіна комітет ініціював прийняття Верховною Радою постанови до президента Володимира Зеленського про недопущення держзради.

ОНОВЛЕНО о 18:23. Лозинський опублікував повний текст проєкту постанови про недопущення держзради. У ньому зокрема пропонується засудити висловлювання Фокіна та припинити його повноваження у ТКГ.

Дивіться також: Фокін: Росію треба зрозуміти, якщо б вона не захопила Крим, туди б "прийшли" США – відео

Марк Сировой
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини