Фейк: росЗМІ перекрутили слова українського віце-прем'єра Зубка

Фейк: росЗМІ перекрутили слова українського віце-прем
Геннадій Зубко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)
26.10.2018, 14:53

Віце-прем'єр-міністр сказав, що послухав би виступ білоруських чиновників білоруською мовою, а росЗМІ вирішили, що він не хоче чути російської

Російські РІА Новини опублікували фейк, перекрутивши слова українського віце-прем'єр-міністра Геннадія Зубка. Про це повідомляє Радіо Свобода.

У ЗМІ вийшла новина під заголовком "Віце-прем'єр України на форумі в Білорусі попросив не говорити російською". Йдеться про візит Зубка на білорусько-український форум.

При цьому в тексті говориться, що Зубко "звернувся з проханням виступати білоруською, а не російською мовою". Далі наводиться пряма цитата українського чиновника: "Сьогодні тут, на форумі, представники України та Білорусі. Я виступаю українською мовою і з задоволенням послухаю білоруських колег білоруською мовою".

Тобто Зубко не просив не говорити саме російською - цього висновку дійшли самі російські ЗМІ, перекрутивши його слова і опублікувавши фейкову новину.

На телеканалі Росія-1 раніше кремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва "поговорила" зі студенткою другого курсу Аліною Керовою. Як з'ясувалося, дівчина з таким ім'ям на момент ефіру вже була мертва.