RU

Фейгін про вирок Савченко: Я перестрахувався і звернувся в ООН

22.03.2016, 09:52
Фейгін про вирок Савченко: Я перестрахувався і звернувся в ООН - Фото
Надія Савченко з адвокатами Марком Фейгіним і Миколою Полозовим (фото - facebook.com/nikolay.polozov)
Адвокат  Надії Савченко Марк Фейгін впевнений, що обвинувальний вирок і значний термін покарання вирішений. Сама Надія категорично відмовляється подавати апеляційну скаргу на вирок, не вірячи в дієвість правосуддя в РФ, як втім і для того, щоб не затягувати з термінами вступу в силу вироку першої інстанції, що на її думку прискорить звільнення. Про це повідомив в  Facebook. .

"З огляду на неминучий результат політичних переговорів з обміну (або звільнення) Савченко, чи залишилися процесуальні можливості щодо оскарження вироку? Відмова від подачі апеляції закриває можливість оскарження в ЄСПЛ. Незважаючи на мою незгоду з Надею в цьому питанні, я все ж перестрахувався і запустив ряд міжнародних процедур по її звільненню", - пише Фейгін.

Він розповів, перша процедура йде через Робочу групу ООН з довільних затримань. Робоча група з безпідставних затримань була створена в 1991 році. Їй було доручено розслідування випадків передбачуваного довільного позбавлення волі, не узгоджується з нормами, закріпленими у Загальній декларації прав людини або в інших міжнародно-правових актах із цього питання, визнаних відповідними державами. У 1997 році мандат групи було розширено. Тепер вона також здійснює контроль за ситуацією із затриманими біженцями і мігрантами.

"Так ось, я в неї звернувся з кейсом Савченко і чекаю результату в квітні", - зазначив адвокат.

Фейгін додав, що друга процедура - це звернення до спеціального доповідача ООН з правозахисникам. "Туди я теж звернувся і чекаю результату", - повідомив адвокат адвокат і додав у себе в Facebook відповідний документ (див. Стор. 121).

Итак, сегодня второй день оглашения приговора Надежде Савченко в Донецком городском суде. Определённо, что обвинительный...

Опубликовано Mark Feygin 21 марта 2016 г.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини