Фейгін про поїздку Савченко: Спецоперація на гроші Медведчука

01.03.2017, 16:26
Фейгін про поїздку Савченко: Спецоперація на гроші Медведчука - Фото
Марк Фейгін (фото - скріншот відео)

Народний депутат Надія Савченко потрапила під вплив людей, інтереси яких замикаються не в Україні, сказав адвокат

Колишній адвокат народного депутата  Надії Савченко Марк Фейгін назвав її недавню поїздку до окупованого Донбас спецоперацією. Про це він заявив в інтерв'ю Укрінформу.

"На мій погляд, це спецоперація на гроші Медведчука  за погодженням з Луб'янкою. Саме з Луб'янкою. Подібний виїзд Савченко не міг замикатися тільки на Суркові. На жаль, пані Савченко Надія Вікторівна знову проявила себе недалекою людиною", - сказав Фейгін.

За його словами, Савченко потрапила під вплив людей, інтереси яких замикаються не в Україні, і активно використовується ними в їх тактичних цілях.

"Тут загострення під Авдіївкою, постійно - нові трупи, складні питання, пов'язані з блокадою. А вона їде на окуповану територію. Розцінюю цей крок, як провальний. Наскільки сама Надія залучена в ситуацію, не знаю, але її сестра Віра - дуже щільно. А вже через неї - вихід на Медведчука. І Рубан теж - людина Медведчука. Упевнений, що справі звільнення полонених все це тільки шкодить", - підкреслив Фейгін.

28 лютого повідомлялося, що СБУ закликає керівника ГО Офіцерський корпус Володимира Рубана припинити політичні спекуляції і самопіар на темі звільнення українських заручників.

24 лютого Савченко з Рубаном  відвідала виправну колонію в Макіївці, де знаходяться українські заручники.

Читайте також: Тука про поїздку Савченко в Донецьк: Піар, він не на користь Україні

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.
 

Читайте також: Савченко прокоментувала поїздку до терористів ДНР


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих