RU

Фесенко пояснив, чому мовчить Тимошенко

11.02.2010, 17:05

Відсутність офіційної заяви кандидата в президенти Юлії Тимошенко за результатами другого туру виборів пояснюється її бажанням зібрати достатньо аргументовану базу для підкріплення своїх тез про фальсифікації голосування. Таку думку під час прес-конференції висловив глава правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Фесенко наголосив: "Справді, можливо, мовчання трохи і затяглося. Вже не тільки експерти, але й всі прихильники Тимошенко чекають, коли вона дасть чітку формулу реагування на результати виборів... Ймовірно, вона чекає, коли буде досить насичена база аргументації для підкріплення тез, що вибори пройшли нечесно, що були фальсифікації, і тоді вона про все це розповість".

Політолог вважає, що Ю.Тимошенко постарається прив'язати звернення до дати, коли ЦВК буде готова озвучити своє рішення. "Тут питання інформаційно-політичної тактики: зробити заяву БЮТ або напередодні рішення ЦВК, або одразу після нього", - заявив він.

Крім того, В.Фесенко зазначив, що в БЮТ триває дискусія з приводу того, як діяти далі або боротися до кінця і не визнавати виборів, або прийняти нову політичну реальність і йти в опозицію. "Прихильники такого варіанта (піти в опозицію, - ред.) в БЮТ є, і це також одна з причин мовчання лідера, адже вона повинна сказати останнє слово", - резюмував В.Фесенко.

Нагадаємо, кандидат у президенти Ю.Тимошенко вперше після ночі 8 лютого з'явилася на публіці - сьогодні вона провела засідання Кабінету Міністрів. Однак тему виборів глава уряду не зачіпала. У своєму вступному слові Ю.Тимошенко без властивої їй посмішки, сухо і стримано зупинилася на головних питаннях порядку денного, відзначила позитивні тенденції в аграрному секторі України, в гірничо-металургійній галузі, наголосила на необхідності забезпечити безперебійну виплату всіх соціальних платежів.

Володимир Фесенко: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини