RU

Фесенко не виключає створення "дуже широкої коаліції" без НУНС

15.09.2008, 15:23

Директор Центру політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко не виключає формування "дуже широкої коаліції", до якої увійдуть БЮТ, Партія регіонів, КПУ і Блок Литвина. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Фесенко відзначив: "Я не виключаю формування дуже широкої коаліції - коаліція БЮТ, Партії регіонів, Блоку Литвина і комуністів. Я наголошую - кажуть, що перемовини про це йдуть зараз". За його словами, такий варіант коаліції вигідний для всіх можливих учасників. Партія регіонів і БЮТ в такому разі зможуть зберегти свій імідж і не втратити виборців, оскільки будуть домовлятися не між собою, а з різними політиками.

Водночас, В. Фесенко не вважає, що така коаліція змогла б проіснувати довго, - поза політичною грою залишається блок "Наша Україна - Народна самооборона" і Президент Віктор Ющенко. На думку політолога, це буде серйозним викликом для Президента, оскільки з'являться умови для обговорення питання про проведення дострокових президентських виборів.

Нагадаємо, раніше сьогодні лідер Блоку Литвина Володимир Литвин підтвердив інформацію про проведення перемовин щодо створення нової коаліції в форматі БЮТ, "Нашої України" і Блоку Литвина. "Зараз проходять консультації", - відзначив він.

Разом з тим, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко заявляв, що його політсила не перебуває у перемовному процесі щодо створення нової коаліції.

Досьє на Володимира Фесенка >>>

Досьє на партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини