RU

Фельдман: Тягнибок особисто відповідає за "жидівку" Мілу Куніс

28.11.2012, 17:04
Фельдман: Тягнибок особисто відповідає за
Олександр Фельдман (фото - feldman.org.ua)

Народний депутат, засновник Інституту прав людини і запобігання екстремізму та ксенофобії (IHRPEX) Олександр Фельдман вважає, що антисемітські висловлювання представників партії Свобода перетворюють її в маргінальну організацію, і за це відповідає особисто Олег Тягнибок.

Як повідомляє прес-служба IHRPEX, Фельдман наголосив: "Четвертий номер у списку Свободи Ігор Мірошниченко своїми заявами про "жидівку" Мілу Куніс поставив під удар всю партію. ​​Антисемітизм засуджений світовою громадськістю, і експлуатація даної теми є ознакою політичної незрілості".

"Парламентська сила, яка стала частиною законодавчої системи України, зобов'язана бути соціально відповідальною, збалансованою і коректною, інакше ми отримаємо додатковий осередок напруженості, пов'язаний з національним питанням. Україні протягом 21 року вдалося утримувати міжетнічну стабільність і рівновагу", - додав він.

За словами Фельдмана, Свободі треба попрацювати над ідеологією і риторикою, щоб не перетворитися на каталізатор розкольницьких рухів усередині України.

"Фанатична прихильність ідеям чистоти раси вже знайома світовій історії, як і плачевні її результати. Повторювати ті ж помилки - непрощенна дурість. Свободі час переглянути свою риторику, підвищити рівень політичної свідомості і відповідальності, враховуючи новий статус парламентської сили. Олег Тягнибок як лідер Свободи повинен взяти на себе відповідальність за подібні висловлювання, їх результати та суспільний резонанс. Він особисто відповідає за себе і тих, кого привів у парламент. Екзальтовані тінейджерські випади більше неприпустимі, запаморочення від успіхів у виборчих перегонах має змінитися зваженою і усвідомленою позицією", - вважає він.

Нагадаємо, член партії Свобода Ігор Мірошниченко написав на своїй
сторінці у Facebook про голлівудську актрису українського походження Мілу Куніс наступний коментар: "Вона не українка, а жидівка за походженям. Цим пишається, і зірка Давида їй в руки... Вважати її своєю язик не повертається".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини