RU

Фельдман відкриває новий етап відносин ЄС і України

18.03.2011, 10:25

Відносини ЄС і України вступають у новий етап. Про це заявив народний депутат України Олександр Фельдман, виступаючи у Брюсселі на Форумі ЄС-Україна разом із членом Європейського парламенту Адіною-Іоаною Валеан.

За його словами, наближається 20 років незалежності України, і країна зараз веде перемовини з укладення нової торгової угоди з ЄС, а також лібералізації візового режиму для українських громадян, що сприятиме зближенню громадян України і ЄС.

"Діалог між політиками стає дедалі активнішим, а завдяки роботі Форуму ЄС-Україна ми сподіваємося активізувати спілкування звичайних громадян Євросоюзу і України, представників ділових кіл, громадянського суспільства, студентів і вчителів - саме їм тісні політичні зв'язки повинні приносити найбільшу користь", - сказав він.

О.Фельдман також зазначив, що попереду - період численних відкриттів для обох регіонів. Трохи більше ніж через рік в Україні пройде футбольний чемпіонат Євро-2012. Крім того, за його словами, протягом року за підтримки престижних членів консультаційної ради Форум ЄС-Україна організує ряд заходів щодо основних питань, що мають потенціал побудови зв'язків між жителями України і ЄС.

Олександр Фельдман: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини