RU

Фельдман: У Львів поїдуть провокатори, а не єврейські організації

20.06.2011, 16:56
Фельдман: У Львів поїдуть провокатори, а не єврейські організації - Фото
0a96e08e9a64cb65bd249b163baf464d.jpg

Фельдман: У Львів поїдуть провокатори, а не єврейські організації

Президент "Українського єврейського комітету" Олександр Фельдман (на фото) назвав провокаторами "єврейські" організації, які подали заявки на проведення 22 червня мітингу у Львові і закликав легітимні єврейські організації публічно засудити подібні політичні спекуляції.

Як повідомляє прес-служба Фельдмана, політик вважає, що подібні провокаційні акції не мають нічого спільного ні з єврейською спільнотою, ні з боротьбою з антисемітизмом і фашизмом, ні з вшануванням пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни. "Це груба спроба дискредитувати єврейську спільноту України, втягнути Україну в черговий скандал і підгравати ВО "Свобода" у розкрученні міжрегіонального і міжнаціонального протистояння", - вважає Фельдман.

Він також звернувся до єврейських спільнот і релігійних лідерів із закликом скасувати 22 червня молитвою у пам'ять про жертви фашизму.

Нагадаємо, як повідомлялося, комітет "Євреї проти антисемітизму", "Євреї проти Гурвіца" та інші громадські організації і партії збираються провести 22 червня мітинг у Львові.

Львівська міська рада підготувала позов до суду, в якому просить заборонити всі акції у Львові цього дня.

Олександр Фельдман: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини