RU

Фаворитами українського електорату у червні стали шість партій і блоків

02.07.2009, 13:08

Якби вибори до Верховної Ради пройшли в середині червня цього року, то у голосуванні взяли б участь близько 62% виборців. Достатню кількість голосів для проходження у парламент в цьому випадку отримали б шість партій і блоків. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМІС, більшість голосів на таких виборах отримала б Партія регіонів - 37%. Услід за нею йде Блок Юлії Тимошенко - 21%. Третім в списку претендентів на парламентські крісла став би Блок Арсенія Яценюка - 15% голосів.

У другу трійку фаворитів червневих парламентських виборів, згідно із громадською думкою, увійшли: Комуністична партія України (7%), Блок Володимира Литвина (5%) і Блок Віктора Ющенка "Наша Україна" (3% голосів виборців).

Всеукраїнське опитування громадської думки Київський міжнародний інститут соціології провів 12-22 червня. Методом інтерв'ю було опитано 2012 респондентів старших за 18 років, які проживають у всіх областях України, в Криму і Києві. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників, наближених до 50%, і 2,8% - для показників, наближених до 25%.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини