RU

Фаріон вимагає покарати Колесніченка та 147 депутатів за зраду

15.07.2013, 14:20
Фаріон вимагає покарати Колесніченка та 147 депутатів за зраду - Фото
Ірина Фаріон
Про це заявила депутат партії  Свобода у парламенті Ірина Фаріон. Відповідне звернення вона направила голові Служби безпеки України і голові комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності парламенту, повідомляє прес-служба партії.

Фаріон зажадала від СБУ перевірити, чи немає в діях депутатів ознак державної зради, а комітет з етики - чи не порушили 148 депутатів присягу. "Історія не знає подібних прецедентів, щоб народні депутати, які отримали мандат від українського народу, намагалися дискредитувати свою націю і свою державу. Вперше у світовій історії державні діячі однієї країни звернулися до інших з проханням публічно принизити їх націю, їх героїв", - сказала Фаріон.

На її думку, вчинок провладних депутатів - відверта підривна діяльність проти України. "Підписанти принесли в жертву честь і гідність України і стали на шлях національної зради", - вважає Фаріон.

Вона вважає, що "якщо суспільство не дасть цим виродкам відсічі, то тоді складно собі уявити, що українці будуть мати перспективу". "Такі депутати, як Колесніченко, всі ті 148 негідників повинні сидіти за гратами", - підсумувала депутат.

Нагадаємо, раніше Cейм Польщі відмовився назвати Волинську трагедію геноцидом. Сейм лише повторив заяву Сенату, назвавши Волинські події етнічною чисткою з ознаками геноциду.

Перед цим 148 депутатів українського парламенту в листі Сейму попросили визнати геноцид поляків від рук ОУН і УПА.

Досьє на Ірину Фаріон
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини