RU

Фахівець Міноборони України буде займатися військовим плануванням у штаб-квартирі НАТО

29.09.2020, 18:19
Фахівець Міноборони України буде займатися військовим плануванням у штаб-квартирі НАТО - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Україна, не будучи членом НАТО, отримала можливість направити до штаб-квартири альянсу свого фахівця. У складі міжнародного військового персоналу він буде займатися координуючою роботою з боку НАТО. Про це в інтерв'ю  Інтерфакс-Україна сказав в.о. глави місії України при НАТО Георгій Толкачов.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Він пояснив, що країни-члени альянсу мають право і можливість направляти на роботу до штаб-квартири НАТО своїх фахівців, це так званий IS – international staff – міжнародний персонал і IMS – international military staff – міжнародний військовий персонал. Україна тепер також отримала таку можливість завдяки Програмі розширених можливостей.

Зарплату цього фахівця буде платити Україна. Йдеться про дворічний контракт із можливістю продовження.

"Наш фахівець буде працювати не лише з українським оборонним плануванням, а й буде задіяний у роботі з партнерами і з членами організації. Крім того, в його функціональні обов'язки буде входити робота з форматом "Один партнер – одна програма", – сказав Толкачов.

"Наш фахівець буде працювати де-факто натовцем, займаючись координуючою роботою з боку альянсу. Зараз цим займається співробітник австрійської місії, потім буде займатися українець в якості співробітника міжнародного секретаріату", – додав він.

Міністерство оборони проводить відбір кандидатів на цю посаду.

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини