RU

Фірташ закликав владу і її опонентів продовжити переговори

30.01.2014, 17:05
Фірташ закликав владу і її опонентів продовжити переговори - Фото
Дмитро Фірташ
Бізнесмен Дмитро Фірташ прокоментував останні події в країні і закликав сторони до компромісу. Про це сказано в заяві, оприлюдненій на сайті Group DF.

"Сьогодні в Україні відбуваються події, які не дозволяють мені, як громадянину і бізнесменові, за яким стоять багатотисячні трудові колективи Group DF, залишатися осторонь і мовчати. ​​Жорстке протистояння показало: коли різні сторони не чують один одного - під загрозою опиняється найцінніше - людське життя.  Лінія, на жаль, перейдена", - заявив Фірташ.

Він приніс свої співчуття сім'ям і близьким загиблих. "Сьогодні всі повинні об'єднатися і знайти вихід, щоб більше не допустити кровопролиття", - сказано в заяві.

За словами Фірташа, на сьогодні важливо зберегти цілісність України. "Я закликаю всі сторони до пошуку компромісу шляхом продовження переговорів з реальними результатами. Необхідно зробити все можливе, щоб жодна людина більше не стала жертвою протистояння. Я переконаний в тому, що людське життя не може ставати розмінною монетою. Тільки мирний шлях вирішення конфліктних ситуацій - правильний", - сказано в заяві мільярдера.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини