Фірташ став спонсором патріотичного форуму Кремля в Криму - ЗМІ

14.07.2015, 15:39
Фірташ став спонсором патріотичного форуму Кремля в Криму - ЗМІ - Фото
Дмитро Фірташ (фото - dmitryfirtash.com)
Підприємства олігарха Дмитра Фірташа обслуговують патріотичний російський форум, який російська окупаційна влада проводить в анексованому Криму.

Про це пише австрійське агентство APA,
Українська правда  наводить документальні підтвердження цьому твердженню.

Йдеться про "Всеросійський молодіжний форум" на Бакальській косі. Форум розділений на кілька змін, одна з них - збір пошукових загонів і військово-патріотичних клубів, громадські об'єднання та центри патріотичного виховання молоді, агітаційні бригади.

На цьому форумі вже виступав рупор і головний пропагандист Кремля Дмитро Кисельов, який, починаючи з літа 2013 року в своїх програмах веде антиукраїнську пропаганду з подачею часто неправдивих фактів.

Федеральне агентство у справах молоді РФ з кінця весни і до початку літа провело ряд тендерів для проведення форуму.

Згідно з результатами тендеру, послуу зі Сприяння у проведенні Всеросійського молодіжного форуму "ТАВРИДА", в частині забезпечення харчування проживання учасників, експертів і гостей надає ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИТАНОВІ ІНВЕСТИЦІЇ". Сума тендеру 74 538 660 рублів (близько 1 316 760 доларів). Тендер проводився лише з одним учасником.

Фірташ став спонсором патріотичного форуму Кремля в Криму - ЗМІ

ТОВ "Титанові інвестиції" зареєстрована в Росії 17 червня 2014 року вже після анексії Криму. Засновником компанії виступає ТОВ ЛЕТАН ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД, зареєстрована на Кіпрі. Саме на цю компанію оформлена головна холдингова компанія Фірташа - австрійська Group DF International.

Фірташ став спонсором патріотичного форуму Кремля в Криму - ЗМІ
 Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников