RU

Фірташ купив у Хорошковського половину акцій ТВ-групи Інтер

01.02.2013, 14:54
Фірташ купив у Хорошковського половину акцій ТВ-групи Інтер - Фото
Дмитро Фірташ
Власник Group DF Дмитро Фірташ реалізував 50% опціон на покупку UA Inter media group Валерія Хорошковського, основний актив якої - телеканал Інтер.

"Прес-служби Group DF підтверджує факт угоди", - повідомили в прес-службі групи, передає Інтерфакс-Україна.

Раніше Фірташ повідомляв, що у нього був опціон на купівлю 50% UA Inter media group.

В кінці минулого року керівництво Інтера ще раз заявило, що екс-перший віце-прем'єр Хорошковський є власником контрольного пакету акцій приватного АТ Телеканал Інтер у розмірі 61% з 2006 року через ТОВ Український медіа-проект. За словами голови правління ПрАТ Ярослава Порохняка, ще 29% акцій телеканалу належать російському ВАТ Перший канал, а 10% - вдові засновника Інтера Ігоря Плужникова (через ТОВ Пегас телебачення).

Перший канал бере участь в управлінні Інтером шляхом участі в зборах акціонерів... Ніякого впливу ні на редакційну політику, ні на програмну, ні на інформаційне мовлення (він) не має", - підкреслив Порохняк.

Згідно з наданими головою правління матеріалами, у вересні 2012 року єдиний власник ТОВ Український медіа-проект кіпрська компанія UA Inter media group була перейменована в UA Inter media group limited, однак її власником як і раніше залишається KH Media дimited: цій компанії належить 5500 з 5502 акцій (ще 2 акції у кіпрської Ionics nominees limited).

У відповідності із цими матеріалами і словами Порохняка, власником KH Media limited з часткою 100% є кіпрська KH Steel industry limited, якою, у свою чергу, на 100% володіє заснована в 2006 році белізькою KH Management limited Валерія Хорошковського.

У медіагрупу U.A. Inter media group limited входять телеканали Інтер, Інтер+, НТН, К1, К2, Ентер, Ентер-Фільм, Мега, MTV Україна, а також інші компанії у сфері продакшн і маркетингу.

Телеканал Інтер входить до трійки найпопулярніших телеканалів (з часткою 14-16% за даними останніх місяців). Його чистий дохід в 2011 році виріс на 30,9% - до 744,77 млн.грн., практично повернувшись на рівень докризового 2008 року. Чистий збиток за минулий рік скоротився на 29,5% - до 137,63 млн.грн.

Перше півріччя 2012 року телеканал завершив з чистим доходом 446,84  грн і чистим збитком 95,34 млн.грнДосьє на телеканал Інтер

Досьє на Дмитра Фірташа

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини