RU

Філарет звернувся до українців через загрозу введення військ РФ

27.03.2014, 17:36
Філарет звернувся до українців через загрозу введення військ РФ - Фото
Патріарх УПЦ КП Філарет (фото - president.gov.ua)
Патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет звернувся до українців у зв'язку з загрозою вторгнення російських військ в Україну. Про це повідомляє прес-служба УПЦ КП.

"Ворог уже напав на нашу державу, окупував частину української землі. По суті без оголошення війни керівництво Росії вже почало війну проти України. Але зараз від кожного з нас залежить: чи кремлівська агресія проти України на цьому буде зупинена, чи влада Росії розгорне повномасштабну війну з українським народом", - вважає він.

Філарет підкреслив, що зупинити плани Росії може не стільки зброя або зовнішня допомога, а перш за все - сила духу і наша єдність.

"Якщо ми, громадяни України, належачи до різних націй, конфесій, політичних рухів, будемо єдиними, як народ, якщо як один станемо на захист державності, незалежності  суверенітету і територіальної цілісності - ворожі плани не здійсняться", - зазначив глава УПЦ КП. - "Саме тому в цей відповідальний час я звертаюся до кожного: припиніть сварки і ворожнечу, відкладіть незгоду і особисті інтереси, що не поширюйте панічні настрої і не піддавайтеся паніці. Майбутнє єдиної України, нашого рідного і спільного дому, зараз важливіше, ніж питання, які розділяють нас."

Філарет висловив упевненість, що українці зможуть гідно пройти всі нинішні випробування.

"На стороні українського народу - правда і бог, тому що ми не бажаємо нікому зла, а лише хочемо мирно і в дружбі з сусідами жити у своєму власному домі - соборній та незалежній державі Україна. Вірю, що завдяки нашій єдності, силі духу та взаємній підтримці, з божою допомогою разом ми зможемо гідно пройти всі нинішні випробування", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет засудив "окупацію" Криму російськими військами.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини