RU

Філарет закликає підтримати захисників української мови

25.09.2012, 14:54
Філарет закликає підтримати захисників української мови - Фото
Патріарх Філарет
Про це він заявив сьогодні, виступаючи на форумі в захист української мови в Києві.

"Наближаються вибори, яких всі бояться, і ми повинні виступити з ініціативою голосувати тільки за ті партії і за тих кандидатів у народні депутати, які захищають українську мову. А якщо мовчиш, не захищаєш, в свою програму українську мову не вписуєш - не будемо за тебе голосувати", - сказав Філарет, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Патріарх підкреслив, що церква в політику втручатися не повинна, але в даний час йдеться не про політику. "Мова йде про те, бути чи не бути українській державі, бути чи не бути українській мові в Україні. Тож церква, коли йдеться про нагальні питання для народу і держави, не може стояти осторонь", - заявив він.

Філарет також наголосив, що в сформованій ситуації необхідно мобілізувати український народ на захист української мови і держави. "Але хочу вас застерегти: не з'їдайте один одного. Це тактика ворогів - посварити українця з українцем, а потім панувати над всіма. Тож давайте об'єднаємося і не будемо критикувати один одного ... Відкиньте це, це диявольський шлях", - сказав патріарх.

Досьє на патріарха Філарета
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини