RU

Філарет і Володимир обнялися: Коли-небудь УПЦ буде єдина

26.07.2013, 13:16
Філарет і Володимир обнялися: Коли-небудь УПЦ буде єдина - Фото
Фото: tsn.ua
Голова Української православної церкви Київського патріархату Філарет вірить в об'єднання Київського і Московського патріархатів української православної церкви. Сьогодні на відкритті виставки Велике і величне Філарет і Володимир обнялися, вітаючи один одного.

В інтерв'ю журналістам Філарет зазначив, що той факт, що в заходах з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі - України приймають учасники різних патріархатів, свідчить про об'єднання християнських церков. "Ми віримо і переконані, що буде об'єднання Київського і Московського патріархатів в одну помісну православну церкву. Підстави для цього вже є, ми вже не ворогуємо. Ці поцілунки, які були, пройде час і ми так будемо вітати один одного, служити за одним престолам і належати до однієї української церкви", - сказав він, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На уточнююче запитання, коли це може відбутися, Філарет сказав: "Бог знає. Ми знаємо, що буде, а коли - Бог знає".

Нагадаємо, День хрещення Київської Русі - України відзначається щорічно 28 липня. Цього року виповнюється 1025-річчя хрещення. У зв'язку з цим до Києва запрошені президенти кількох держав. Відомо, що в столицю України на святкування хрещення приїдуть дев'ять патріархів.

Читайте також інтерв'ю Філарета
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини