RU

ФІФА вибачилася перед Україною за ролик з Кримом у складі Росії

04.11.2014, 14:08
ФІФА вибачилася перед Україною за ролик з Кримом у складі Росії - Фото
8e939c1fbc3261f4b756d86a731c78a6.jpg


Федерація футболу України отримала лист від ФІФА, в якому Міжнародна футбольна асоціація принесла свої вибачення, за те, що в презентаційному ролику ЧС-2018 анексувала Крим позначений територією Росії.

Ролик був представлений в Москві і показаний на фасаді Великого театру в рамках презентації емблеми чемпіонату світу-2018, який пройде в Росії.

"В рамках презентації офіційної емблеми, Місцевий організаційний комітет доручив місцевому творчому агентству виконати художню проекцію на фасад Великого театру в якості унікальної можливості для фотосесії та відеозйомки. На жаль, обрана і використана при передачі постачальником послуг карта Росії, на якій український регіон - Крим - був показаний як частина Росії, була упущена ФІФА з уваги під час завантаження відеоматеріалу на наш сайт і youtube-канал. Коли цей прикрий інцидент був доведений до нашої уваги, ми негайно вилучили відповідний короткий відеоряд. Ми шкодуємо про незручності, викликані цим прикрим інцидентом, і запевняємо Вас, що будемо в майбутньому більш уважними до матеріалів, вироблених третіми сторонами. Спасибі за Ваше розуміння цієї проблеми", - йдеться в листі за підписом генерального секретаря ФІФА Жерома Вальке.

ФІФА вибачилася перед Україною за ролик з Кримом у складі Росії

В офіційному ролику ЧС-2018 Крим позначений частиною Росії: відео

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини