RU

ФІФА просить не бойкотувати чемпіонат світу з футболу в Росії

25.07.2014, 15:22
ФІФА просить не бойкотувати чемпіонат світу з футболу в Росії - Фото
6b4ccd5f50ab73cab49a07fd2f41272d.jpg
Міжнародна футбольна асоціація (ФІФА) закликає не бойкотувати чемпіонат світу з футболу-2018, який повинен пройти в Росії.

"Історія показує, що бойкотування великих спортивних подій, політична ізоляція і конфронтація - не найефективніший спосіб вирішення проблем. Чемпіонат світу і увагу, яку він привертає до себе, можуть бути потужним каталізатором конструктивного діалогу між народом і владою. Турнір може надати позитивний вплив на соціальний розвиток, він об'єднує різні команди і країни з усього світу і повинен проводитися, починаючи з групового турніру і до фінальної стадії, в дусі fair play і поваги один до одного", - йдеться в заяві на сайті ФІФА.

"ФІФА переконана, що, завдяки футболу, особливо за допомогою чемпіонату світу та міжнародної уваги до нього, ми можемо змінити світ. Але футбол не може бути вирішенням всіх проблем, особливо пов'язаних з світовою політикою. Ми вже бачили, що чемпіонат світу може налагодити ситуацію на краще. ФІФА вірить, що так само станеться і в 2018 році на чемпіонаті світу в Росії ", - вважають у ФІФА.

Нагадаємо, раніше висловлювалися думки, що Росію треба позбавити права проведення ЧС-2018 через агресію відносно України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини