RU

Філарет просить Януковича гарантувати об'єктивність розслідування резонансних справ

19.07.2011, 13:12
Філарет просить Януковича гарантувати об'єктивність розслідування резонансних справ - Фото
5a4e4a64b403cb9109aaa868e62ad25f.jpg

Філарет просить Януковича гарантувати об'єктивність розслідування резонансних справ

Патріарх Філарет просить президента Віктора Януковича зробити все можливе для того, щоб слідство і судові розгляди резонансних політичних справ в Україні були об'єктивними. Про це йдеться у його звертанні на адресу глави держави.

Як повідомляє прес-центр Київської Патріархії, Філарет написав, що останнім часом все більше людей просять його висловити через лист до президента думку Церкви по ряду судових процесів, підсудними в яких є політики і колишні високопосадовці.

"На вас як на главу держави покладена особлива місія - стежити за дотриманням законодавства, гарантувати виконання конституційних норм про рівність всіх перед законом і права кожного на неупереджене і справедливе правосуддя", - нагадав Філарет.

"До слідства і судових процесів, які розглядають справи колишніх високопосадовців і політичних діячів - Юлії Тимошенко, Богдана Данилишина, Юрія Луценка, Георгія Філіпчука, Валерія Іващенка, Євгена Корнійчука, Анатолія Гриценка, Анатолія Макаренка, Ігоря Діденка та інших - прикута особлива увага громадськості. Вони повинні стати своєрідним показником зрілості української держави, його досягнень в затвердженні верховенства права", - вважає він.

В зв'язку із цим Філарет просить Януковича зробити все можливе - і як президента, гаранта Конституції, і як православного християнина, - аби суди над екс-чиновниками були об'єктивними і не давали жодних підстав сумніватися в їх підсумках.

Патріарх Філарет: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини