RU

Євросоюз розробив відповідь на паспорти РФ в Донбасі

03.10.2019, 14:48
Євросоюз розробив відповідь на паспорти РФ в Донбасі - Фото
Паспорт РФ (фото - depositphotos.com)

Європейська комісія та Європейська служба зовнішніх справ розіслали країнам-членам ЄС і країнами Шенгенської зони рекомендації щодо обробки віз, які видають жителям непідконтрольних уряду України територій Донбасу. Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії.

У заяві говориться, що рекомендації дозволять визначити російські паспорти, які агресор видав жителям окупованого Донбасу.

"Вони можуть послужити підставою для політики невизнання, яка буде застосовуватися країнами-членами при здійсненні їх виключної компетенції", - заявляють у відомстві.

У прес-службі зазначають, що інструкція доповнює висновок Європейської ради від 20 червня 2019 року і запити країн-членів надати вказівки щодо ідентифікації та невизнання паспортів, виданих в результаті указу  президента РФ Володимира Путіна від 24 квітня 2019 року.

В інструкції міститься набір критеріїв, які дозволять встановити фактичне місце проживання власників паспортів РФ, а також інформацію про те, як обробляти заяви на отримання візи жителями окупованого Донбасу.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини