RU

Дві акції за асоціацію з ЄС у Києві заявили про єдність

26.11.2013, 17:04
Дві акції за асоціацію з ЄС у Києві заявили про єдність - Фото
a7909afc508aa00f3726be521117a3ad.jpg
Організатори київських Євромайданов - на площі Незалежності та Європейській площі - заявили про свою єдність. Про це йдеться у спільній заяві лідерів опозиції та організаторів мітингу на Майдані.

"Сьогодні на Європейську площу і Майдан Незалежності в Києві, на десятки інших Євромайданів в різних містах України, вийшли сотні тисяч наших співвітчизників для того, щоб підтримати ідею європейської асоціації. Площі та вулиці наших міст стали спільним простором свободи в Україні, де кожен може висловити свою думку і продемонструвати свою власну позицію щодо дій української влади. На підтримку курсу європейської інтеграції об'єдналися різні люди - безпартійні і члени опозиційних політичних партій, з партійними прапорами і без них, підприємці і студенти, молодь і наші шановні ветерани, мешканці Сходу та Півдня, центру, Півночі і Заходу України. Ідея євроінтеграції символічно об'єднала дві знакові місця нашої столиці - Майдан Незалежності, який є символом України, і Європейську площу, яка символізує Європу в Україні. Це є символом єдності заради ідеї європейської інтеграції", - йдеться в повідомленні.

"Сьогодні нас знову намагаються посварити і поділити, але з цього нічого не вийде. Ми різні - але ми єдині , тому що нас об'єднує одна вимога - на Вільнюському саміті "Східного партнерства" президент Віктор Янукович має підписати Угоду про асоціацію. Ми, політики та громадські активісти, будемо спільно координувати свої дії, і надавати взаємодопомогу, забезпечувати захист мітингувальників, щодня повідомляти про подальші кроки. Ми висловлюємо щиру подяку громадським діячам, письменникам, поетам, музикантам, журналістам за підтримку і виступи. Ми також дякуємо киянам, які забезпечують фантастичну підтримку учасникам мітингів продуктами, теплим одягом, зв'язком і т.д. Закликаємо киян і гостей з інших міст - приходьте і ставайте на Майдані та Європейській площі, приносите теплий одяг та їжу, поширюйте інформацію та повідомляйте про те, що відбувається тим, хто не має доступу в Інтернет і об'єктивної інформації. Ми звертаємося до наших однодумців в інших містах - виходьте на вулиці своїх міст, створюйте свої Євромайдани", - заявили організатори.

Спільну заяву підписали лідери опозиційних сил Арсеній Яценюк, Віталій Кличко, Олег Тягнибок та організатори Євромайдану на площі Незалежності.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини