RU

Евродепутат: З українською владою вже неможливо розмовляти

18.08.2011, 13:17
Евродепутат: З українською владою вже неможливо розмовляти - Фото
0faa7001acc27c111d2c1d6849b93ba1.jpg

Евродепутат: З українською владою вже неможливо розмовляти
Євродепутат від Чеської республіки Зузанна Ройтова вважає, що судовий процес над Юлією Тимошенко є не тільки приводом для обурення з боку демократичної світової спільноти, але й сигналом, що з чинною українською владою стає неможливим конструктивний діалог.

"Суд над Тимошенко тягне за собою критику інших країн, тому що такий процес свідчить про те, що з українською владою не можна мати чесний діалог", - заявила Ройтова, котру цитує прес-служба Тимошенко.

За словами євродепутата, повідомлення про арешт Тимошенко 5 серпня є "дуже поганою новиною для демократії в Україні". "Це просто черговий крок у прагненні не дозволити Тимошенко спілкуватися з виборцями і готуватися до виборів. Те, що її було взято під арешт, доводить те, що ми давно підозрювали: в Україні мова не йде про розслідування, йдеться про те, щоб обмежити опозицію, зробити так, щоб вона не мала успіху у майбутніх виборах. Влада не хоче дати їй такої можливості, і тому усуває людину, за яку голосувала майже половина населення на минулих виборах", - констатує вона.

Ройтова вважає, що такими своїми діями українська влада може спровокувати громадянське протистояння. "Я бачу, що люди в Україні починають реагувати на це, і починаю побоюватися гіршого. Що будуть сутички між двома групами політиків, справжнім політичним істеблішментом і опозицією, так що влада заграє з можливістю громадянського конфлікту, а це найгірше", - заявляє євродепутат .

Дело Тимошенко: все новости>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини