Євробачення-2019. Мінкульт озвучив позицію щодо нацвідбору

Міністерство культури і, зокрема, міністр культури Євген Нищук, ніколи не мали і не мають ніякого впливу на проведення нацвідбору артистів до пісенного конкурсу Євробачення. Про це повідомили в прес-службі відомства.
"Це виключно компетенція мовника - UA: Суспільне мовлення, яке не підкоряється Міністерству культури", - наголошується в повідомленні.
У прес-службі уточнили, що міністерство культури також не формує політику каналу і жодним чином не фінансує його.
"Ні в контексті Євробачення, ні інших проектів. Міністерство культури не вибирає журі і не контролює відбір учасників цього конкурсу", - підкреслили в прес-службі.
У Мінкульті нагадали, що Нищук вже неодноразово висловлював свою позицію - в ході збройної агресії і військових дій РФ проти України, незаконної анексії українського Криму, державу повинні представляти гідні артисти, патріоти України, які усвідомлюють свою відповідальність.
За даними відомства, міністерство культури також не укладає контракт з артистом-переможцем. "Все це компетенція мовника - Суспільного телебачення України", - сказали в прес-службі.
Виконавиця MARUV, яка набрала найбільше голосів у фіналі національного відбору на пісенний конкурс Євробачення-2019 заявила, що готова відмовитися від виступів в Росії.
Комментарі