RU

ЄЕСУ і Тимошенко: Генпрокуратура просить РФ дати пояснення щодо старих боргів

14.06.2011, 15:26
ЄЕСУ і Тимошенко: Генпрокуратура просить РФ дати пояснення щодо старих боргів - Фото
d02a6ec6c648eec706c6e6c3da20cafc.jpg

ЄЕСУ і Тимошенко: Генпрокуратура просить РФ дати пояснення щодо старих боргів

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти колишнього заступника глави НАК Нафтогаз України за підписання фіктивних векселів на компанії Єдині енергетичні системи України і Босфору. Про це заявила сьогодні народний депутат, глава тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин підписання газових угод між Нафтогаз України і РАТ Газпром щодо наявності ознак державної зради у сфері економічної безпеки України Інна Богословська.

"За запитом тимчасової слідчої комісії Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти колишнього заступника глави НАК Нафтогаз України Корнякова, який підписав векселі, не маючи на це ні доручення, ні права", - сказала Богословська, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За її словами, зараз ведеться розслідування цієї справи. Богословська наголосила, що Корняков був заступником глави Нафтогазу, коли НАК очолював Ігор Бакай. "Пан Корняков не мав права підписувати векселі на компанію, яка належала сім'ї Тимошенко, самій Тимошенко, компанії Босфор, але він виписав ці векселі на мільйони доларів. Після цього ці векселі були визнані фіктивними рішеннями судів, але ці ж векселі були закладені у забезпечення боргів компанією ЄЕСУ перед міністерством оборони Російської Федерації", - пояснила вона.

За словами Богословської, сукупний борг компаній, які належали Тимошенко і членам її сім'ї, перед міністерством оборони РФ, становив близько $400 млн. Чи "був цей борг на момент підписання Тимошенко газових угод, це питання, яке залишається відкритим", - сказала вона.

"У межах договору про правову взаємодію Генеральна прокуратура України звернулася до Генпрокуратура Росії, у Газпром і Міністерство оборони Російської Федерації щодо факту отримання, списання або існування боргу Єдиних енергетичних систем до сьогоднішнього дня", - наголосила вона.

Інна Богословська: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини