RU

Ештон закликала Київ прискорити конституційну реформу

09.04.2014, 12:44
Ештон закликала Київ прискорити конституційну реформу - Фото
Кетрін Ештон
Високий представник ЄС з закордонних справ і безпеки Кетрін Ештон засудила сепаратистів у східній Україні і закликала Київ прискорити роботу над конституційною реформою. Про це йдеться в її заяві, поширеній посольством ЄС в Україні.

"Високий представник пильно стежить за тривожними подіями у східній Україні, включаючи захоплення державних будівель у Харкові, Донецьку та Луганську із застосуванням сили. Вона високо оцінює зважені дії української влади з проведення операцій щодо встановлення закону і порядку. Вона виступає проти подальшої дестабілізації ситуації в Україні - як зсередини країни, так і викликаної ззовні. Політичні вимоги повинні бути розглянуті ненасильницьким способом, за допомогою проведення належних форумів. Президентські вибори, які відбудуться наступного місяця, повинні надати громадянам законну платформу для вираження своїх думок щодо майбутнього України", - йдеться в заяві.

Ештон підкреслила, що конституційна реформа в Україні повинна бути всеосяжною і завершитися без зволікань. "Уряд повинен шукати порозуміння з населенням України - від Сходу до Заходу, а також гарантувати, що політичні процеси, а також реформи відображають регіональну різноманітність і поважають права людини і громадянські права", - йдеться в заяві.

Ештон підтвердила, що наступного тижня вона зустрінеться з міністрами закордонних справ США, Російської Федерації та України. "14 квітня Рада міністрів ЄС із закордонних справ дасть свою оцінку подіям в Україні", - додала вона.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини