RU

Ештон назвала умови ЄС надання фінансової допомоги Україні

25.02.2014, 13:32
Ештон назвала умови ЄС надання фінансової допомоги Україні - Фото
Кетрін Ештон (фото - www.consilium.europa.eu)
Україна повинна сформувати новий уряд і розробити чіткий план економічних реформ, щоб отримувати допомогу від Європейського союзу. Про це на прес-конференції в Києві повідомила верховний представник ЄС Кетрін Ештон, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Ештон, зараз в Україні дуже важливе питання - це питання проведення економічних реформ і щоб у економіки була можливість вийти на нові ринки.

"Для того щоб можна було надати допомогу уряду, потрібн , щоб був розроблений довгостроковий план. Люди в Європі мають бути впевнені в тому, що це відповідний план", - сказала вона. Ештон очікує, що найближчим часом в Україні буде створено новий уряд.

"Ми знаємо про великі фінансові та економічних виклики, які стоять перед Україною і які Україна повинна вирішувати в наступні кілька днів. Ми активно спілкуємося з нашими міжнародними партнерами, щоб визначити способи, які допоможуть об'єднати людей, які зможуть допомогти вирішити економічні виклики. Ми також спілкуємося з відповідними інститутами на цю тему і організаціями - такими як МВФ. Для цього треба провести оцінку ситуації. З нашого боку ми намагаємося всі частинки цього пазлу скласти в одне ціле. Ми також беремо до уваги короткострокові економічні питання і думаємо про об'єднання короткострокових кредитів, позик з довгостроковими інвестиціями. Ми хочемо підтримати цю країну і дати допомогу", - зазначила вона.

Коментуючи можливість співпраці з МВФ, Ештон сказала: "Ми будемо співпрацювати з ними, але вони повинні прийняти своє власне рішення. Вони повинні визначитися, що вони можуть і будуть робити. Я знаю, що МВФ дуже хоче почати переговори з новим урядом. Вони будуть приймати своє рішення. Я також сподіваюся, що це допоможе отримати допомогу в інших джерелах".

Нагадаємо, вчора верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Ештон після зустрічі з лідерами УДАРу Віталієм Кличком, Батьківщини Арсенієм Яценюком і Свободи Олегом Тягнибоком запевнила, що Україні буде надана широка допомога від ЄС після створення уряду.

Досьє на Кетрін Эштон

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини