RU

ЄС: Рішення КСУ ставить під сумнів зобов'язання України перед Євросоюзом

29.10.2020, 21:43
ЄС: Рішення КСУ ставить під сумнів зобов'язання України перед Євросоюзом - Фото
Фото: pixabay.com

Рішення Конституційного суду ставить під сумнів низку міжнародних зобов'язань, які Україна взяла на себе перед своїми міжнародними партнерами, включно з ЄС. Про це у відповідь на запит LIGA.net заявили в представництві ЄС в Україні.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Там зазначили, що ЄС вважає інститути боротьби з корупцією наріжним каменем трансформації України, а також більш тісної політичної асоціації та економічної інтеграції з Євросоюзом.

Масова і безпрецедентна допомога Україні, зокрема фінансова, пов'язана з незалежною антикорупційною архітектурою, наголосили в ЄС.

"Ми з великою стурбованістю зазначаємо вплив останнього рішення Конституційного суду на елементи антикорупційного законодавства, що має далекосяжні наслідки для всієї антикорупційної інфраструктури в Україні. Рішення ставить під сумнів низку міжнародних зобов'язань, які Україна взяла на себе щодо  своїх міжнародних партнерів, включно з ЄС", – сказано в заяві.

Євросоюз закликав українську владу вжити заходів для якнайшвидшого відновлення антикорупційної системи в Україні відповідно до Конституції. Там зазначили, що готові допомогти в цьому Україні.

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини