RU

Електронні декларації: Рада прийняла закон з поправками Порошенка

15.03.2016, 12:08
Електронні декларації: Рада прийняла закон з поправками Порошенка - Фото
8eb767ee570fa8bb7f07006dab4bd3fd.jpg
Рада прийняла закон про електронні декларації з поправками президента Петра Порошенка. За зміни до деяких законодавчих актів України щодо особливостей надання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру в 2016 році проголосували 278 народних депутатів, передає кореспондент ЛІГА.net.

Передбачено, що в 2016 році посадові особи, що займають відповідальне становище, зобов'язані подати щорічні декларації за минулий рік в електронному вигляді. Зробити це вони повинні протягом 60 календарних днів після початку роботи системи.

Глава антикорупційного комітету парламенту Єгор Соболєв повідомив, що у членів комітету до проекту, поданого президентом, було два зауваження. Одна стосується того, що президентський проект дозволяє не вказувати вартість дорогих речей, картин, коштовностей. Інша стосується можливості замінити позбавлення волі за брехню в декларації штрафом від 40 тисяч гривень. "Ми побоюємося, що в наших умовах максимум такі штрафи і будуть практикою покарання. Але після дискусій з громадськістю, журналістами, колегами по парламенту і представником президента комітет одноголосно рекомендував парламенту прийняти пропозиції президента. В умовах, що склалися прозорість без покарання краще ніж покарання без прозорості" , - сказав Соболєв.

Президент Петро Порошенко позитивно оцінив прийняття цього закону: "Парламент зробив все, щоб українці змогли їхати в Європу без віз вже в цьому році".

ПП: Внесений мною як невідкладний законопроект про електронне декларування - ухвалений! Дякую всім, хто доклався до й...

Опубликовано Петро Порошенко 15 марта 2016 г.

Раніше Комітет Верховної Ради з питань запобігання корупції одноголосно схвалив пропозиції президента України щодо законопроекту №3755.

На попередню версію законопроекту, схвалену Верховною Радою, президент наклав вето і одночасно
запропонував необхідні поправки до нього.

Читайте також: Посольство ЄС прокоментувало пункт про електронні декларації

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


<a href="http://liga.net/">Источник</a

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини