Єльченко про переговори Волкера з Сурковим: Немає прогресу

28.08.2018, 15:10
Єльченко про переговори Волкера з Сурковим: Немає прогресу - Фото
Владимир Ельченко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Постпред України при ООН підкреслив, що потрібно продовжувати тиснути санкціями на країну-агресора РФ

Потрібно продовжувати тиснути на Росію санкціями, щоб вона включилася в переговори щодо миротворчої місії в Донбасі. Про це заявив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, відповідаючи на питання журналістів, передає кореспондент LIGA.net.

"Потрібно продовжувати тиск на Росію, це, в першу чергу, санкції і політичний тиск, щоб вона погодилася хоча б на початок серйозної розмови про розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі", - сказав він.

Єльченко зазначив, що переговори в форматі Україна, Німеччина, Франція, США гальмуються, бо немає прогресу в переговорах спецпредставника Державного департаменту США по Україні Курта Волкера і уповноваженого президента Росії по Донбасу Владислава Суркова.

"Вони не збиралися з січня. Були розмови, що замість Суркова буде хтось інший. Але ніяких рішень не приймається", - пояснив Єльченко.

За словами українського постпреда, це свідчить про неготовність Росії до переговорів.

Він підкреслив, що питання потрібно вирішувати якнайшвидше, тому що від прийняття рішення до реального розгортання місії в Донбасі пройде від півроку до року.

Старший директор Penn Biden Center, колишній помічник глави Пентагону Майкл Карпентер заявив, що Сурков ніколи не мав можливості вказувати ФСБ або ГРУ, як діяти на місцях в Донбасі.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих