RU

"Екстремістський" Меджліс: Україна скликає Раду безпеки ООН

19.04.2016, 10:50
Андрій Парубій
Спікер Верховної Ради  Андрій Парубій  звернувся до МЗС України з проханням розглянути можливість термінового скликання Ради безпеки ООН у зв'язку з оголошенням Росією Меджлісу в окупованому Криму екстремістською організацією. Про це Парубій заявив, відкриваючи засідання Верховної Ради, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Я від імені українського парламенту звертаюся до міжнародних організацій [з закликом] відреагувати на цей злочин. Звертаюся до українського МЗС з проханням розглянути можливість термінового скликання Ради безпеки ООН з цього питання", - заявив він.

Спікер парламенту також назвав дії Кремля "проявом російського фашизму".

"Цілий народ - наші кримськотатарські брати оголошені екстремістською організацією. Це вперше після закінчення епохи диктаторів Сталіна і Гітлера цілий народ оголошують екстремістами. І це прояв російського фашизму", - заявив Парубій.

"18 травня 1944 року Сталін підписав злочинний наказ, який привів до страшної трагедії кримських татар. 18 квітня 2016 року російська тоталітарна влада забороняє Меджліс. Дії Росії ще раз підтверджують визначення цієї країни з цим керівництвом як тюрми народів", - додав він.

Парубій закликав депутатів підтримати кримських татар, на що зал відреагував оплесками стоячи.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини