RU

Експорт українських послуг у ЄС після асоціації: інфографіка

29.10.2013, 16:16
Експорт українських послуг у ЄС після асоціації: інфографіка - Фото
98f6d4c7192e56242525aa7d240b7b60.jpg
Прийняття українськими підприємцями стандартів Євросоюзу, у разі підписання угоди про асоціацію, відкриє нашому бізнесу в сфері послуг нові ринки, однак змусить його бути більш відповідальним і дисциплінованим.

Будь-яка діяльність, яка не згадується в угоді, зможе вільно вестися українськими підприємцями на території ЄС. Всі винятки - прописані в тексту Угоди, і ніякі інші обмеження, не передбачені ним, застосовуватися не можуть. Це гарантія для українських підприємств того, що в їх діяльність не втрутяться і не заборонять, незважаючи на те, як змінюватиметься національне законодавство кожної з країн- членів Євросоюзу.

Інфографіка моделює ідеальну ситуацію реалізації Україною угоди про асоціацію та перспектив від його підписання для вітчизняних компаній, що надають послуги телекомунікації, поштового зв'язку, морських перевезень, фінансового сервісу, IT та інших сфер.

Експорт українських послуг у ЄС після асоціації: інфографіка


Для збільшення - натиснути на зображення. Інфографіка підготовлена ​​громадською організацією Центр-UA спільно з TEXTY.org.ua за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Читайте також:

Інфографіка: Вікно в Європу. Що асоціація з ЄС дасть громадянам України

Інфографіка: Дванадцять відмінностей між Європейським і Митним союзами
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини