RU

Експертизи бронежилетів ще не було - Труба

15.07.2019, 16:22
Експертизи бронежилетів ще не було - Труба - Фото
Роман Труба (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Державне бюро розслідувань вилучило тільки одну партію бронежилетів і на підставі слідчих дій зробило висновок, що партія прострілюється. Експертизи щодо цих бронежилетів ще не було, заявив директор ДБР  Роман Труба учасникам акції "Гасимо непотріб, гасимо реванш!". Відео розмови з Трубою опублікував представник Головного управління розвитку та супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України Сергій Місюра в Facebook.

"Це була не експертиза, а слідча дія, яка попередньо підтвердила, що вони прострілюються", - сказав Труба.

Він також сказав, що ДБР не блокувало закупівлю нових бронежилетів. На це йому заперечили - один з учасників акції нагадав, що ДБР вилучило документацію щодо бронежилетів разом зі зразками. Без зразків і еталонів не може бути закупівлі, підкреслив він.

Труба сказав, що Міноборони і ДБР знаходяться в постійному контакті й що бюро намагається якомога швидше повертати ті бронежилети, які вже перевірило.

26 червня ДБР провело масові обшуки у чиновників Міноборони, а також у члена партії  Петра Порошенка Європейська солідарність Юрія Бірюкова. Потім Труба заявив, що обшуки у чиновників Міноборони пов'язані з розслідуванням організації корупційної схеми із закупівлі неякісного майна для військових за завищеними цінами.

9 липня Держбюро розслідувань оприлюднило фрагменти записів телефонних розмов неназваних людей про постачання бронежилетів. У ДБР стверджують, що чиновники Міноборони знали про те, що бронежилети прострілюються, але, незважаючи на це, взяли продукцію.

У Міноборони сказали, що аудіозапис сфабриковано.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини