RU

Експерти: судова реформа повинна бути головним пріоритетом влади

23.07.2015, 12:25
Експерти: судова реформа повинна бути головним пріоритетом влади - Фото
16804ac869fe64042d2280792bf3b5cf.jpg
Більшість експертів вважає, що Україна насамперед необхідна судова реформа. Про це свідчать результати експертного опитування, які представила на прес-конференції директор фонду Демократичні ініціативи Ірина Бекешкіна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, фахівцям було запропоновано назвати три основні реформи, які, на їхню думку, необхідно проводити в Україні в першу чергу.

31 з 43 опитаних експертів як першочергове назвали судову реформу, 22 - реформу правоохоронних органів, 16 - податкову реформу і дерегуляцію, 16 - децентралізацію та реформу місцевого самоврядування, 9 - реформу держуправління, 8 - реформу оборонного сектора і армії, і 7 - боротьбу з корупцією.

На думку трьох експертів, країні перш за все необхідна реформа антимонопольної політики. Також по три експерта назвали в числі першочергових медичну та аграрну реформи.

За два експерти вказали в якості першочергових реформу виборчого законодавства, сфери мас-медіа та освіти.

Опитування було проведено фондом Демократичні ініціативи 17-22 липня 2015 року. Всього опитано 43 експерта, серед яких - аналітики, громадські діячі, журналісти. Опитування проведено за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії США.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини