RU

Експерти просять ще часу на експертизу здоров'я Тимошенко

09.07.2012, 16:11
Експерти просять ще часу на експертизу здоров'я Тимошенко - Фото
Фото: lrp.lt
Судово-медичні експерти не встигають провести експертизу стану здоров'я екс-прем'єра Юлії Тимошенко і просять Київський районний суд Харкова дати їм додатковий час.

Як повідомляє прес-служба Харківської ОДА, Тимошенко написала заяву, в якій без мотивації відмовилася від огляду судово-медичними експертами, що фактично затягнуло процес підготовки висновку.

"Відповідно до вимог законодавства, судово-медична експертиза зараз проводиться шляхом вивчення експертами медичної документації Юлії Тимошенко і матеріалів справи. Через відмову від особистого огляду, а також з причини великого обсягу медичної документації, яка підлягає ретельному вивченню, судово-медичні експерти 7 липня повідомили в суд про необхідність додаткового часу для надання комісійного висновку", - йдеться в повідомленні прес-служби.

12 липня має відбутися засідання суду по справі ЄЕСУ, на якому суддя хотів отримати результати експертизи.

Судово-медична експертиза повинна дати відповіді на такі питання суду: чи здатна Тимошенко сприймати інформацію та відповідати на питання суду і сторін процесу, а також чи є у обвинуваченої медичні протипоказання до участі в судових засіданнях. Проведення судово-медичної експертизи було доручено Харківському обласному бюро судово-медичної експертизи.

Нагадаємо, Київський районний суд Харкова під час засідання у справі корпорації Єдині енергетичні системи України 25 червня прийняв рішення про призначення судово-медичної експертизи про стан здоров'я Тимошенко. Своє рішення суд мотивував тим, що з початку судового розгляду у суду немає жодного процесуального документа про стан здоров'я обвинуваченого. Суддя також повідомив про те, що якщо Тимошенко буде відмовлятися від обстеження, то експертиза може бути проведена на основі медичних документів.

Сьогодні захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що стан здоров'я екс-прем'єра погіршився: "У неї погіршився стан здоров'я, що пов'язано з усіма нервуваннями, стресами, експертизами. До неї постійно приходять якісь люди, які розповідають, що вона повинна робити, чого вона не повинна робити, які постійно щось їй розповідають, постійно її смикають і так далі. І, звичайно, вона постійно знаходиться в стані стресу".

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини