RU

Експерти спрогнозували "гарячі точки" на місцевих виборах

27.09.2010, 16:30

На місцевих виборах в Україні буде декілька "гарячих точок", де розвернеться серйозна боротьба за представництво в органах місцевого самоврядування. Наприклад, Одеса з Південної Пальміри може перетворитися в Палермо. Про це сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів, заявив глава правління Комітету виборців України Олександр Черненко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Черненко наголосив: "Я не буду оригінальним, якщо скажу, що гаряче буде в Одесі, і головне, що Південна Пальміра не перетворилася на Південне Палермо. Тому що і Гурвіц, і Костусєв, і Гончаренко (збираються боротися за крісло мера, - ред.),і про Цушка пройшла інформація, що він піде. Тобто важкоатлетів на один квадратний метр одеської брущатки дуже багато".

Крім того, О.Черненко чекає інтриги від місцевих виборів в Івано-Франківську і Ужгороді. "Цікаво буде у Криму, в тому плані, як Партія регіонів буде конкурувати там з проросійськими або лівими організаціями - "Союз", комуністи, Російський блок - всі вони топчуться на одному електоральному полі і там, напевно, буде інтрига", - сказав він, додавши, що "цікаво" може бути в таких містах, як Біла Церква, Трускавець, Луцьк. Традиційно гарячими будуть вибори у великих обласних центрах із великими бюджетами.

А ось Вінниці і Донецьку, за прогнозами О.Черненка, буде "скучно".

Нагадаємо, сьогодні в Україні починається висунення кандидатів у депутати в багатомандатному, одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів. Вибори до місцевих органів влади відбудуться 31 жовтня.

Олександр Черненко: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини