RU

Експерти прогнозують відставку Тимошенко

22.08.2008, 12:41

Українські експерти чекають відставки Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко вже восени або у кінці 2008 року. Такі результати опитування експертів на тему: "Сучасна політична криза: причини та шляхи подолання", представлено сьогодні Фондом "Демократичні ініціативи".

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, несприятливий прогноз для Прем'єр-міністра зробили 16 опитаних експертів. При цьому 7 із них "відклали" відставку нинішнього уряду на першу половину 2009 року, і лише один експерт висловив думку, що український уряд піде у відставку після президентських виборів.

22 експерти впевнені, що відставка Ю. Тимошенко неминуча, і лише 3 вважають, що нинішній Прем'єр-міністр працюватиме на своїй посаді весь час існування Верховної Ради VI скликання. 5 експертів не відповіли на це запитання.

Опитування було проведено Фондом "Демократичні ініціативи" у червні-липні 2008 року. Опитано відомих українських політологів та соціологів. Серед них Володимир Фесенко, Ігор Когут, Олег Медведєв, Дмитро Видрін тощо. Усього було опитано 30 експертів.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини