RU

Експерти прогнозують незабаром парламентські вибори

13.06.2008, 12:58

Позачергові парламентські вибори в Україні можуть відбутися наприкінці цього року або на початку наступного. Такий прогноз сьогодні на прес-конференції зробив президент аналітичного центру "Відкрита політика" Ігор Жданов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, І. Жданов прогнозує, що політична криза в Україні триватиме до осені і завершиться виборами, які, в свою чергу, стануть стартовим майданчиком для президентських виборів. Крім того, він вважає, що вихід депутатів з коаліції демократичних продовжуватиметься, але це не матиме жодних юридичних наслідків.

І. Жданов підкреслив, що вихід депутатів, напевне, буде психологічним тиском, а також нагнітанням ситуації.

У свою чергу, директор політико-правових програм центру імені Разумкова Юрій Якименко вважає, що рішення про призначення позачергових виборів базуватиметься на тому, "щоб чинний уряд взяв максимальну кількість негативу".

Директор київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребінський стверджує, що Віктор Ющенко сам провокує ситуацію, метою якої є дискредитація Кабінету Міністрів. Він підкреслив, що в основі конфлікту між Президентом і Прем'єр-міністром лежить конкуренція на майбутніх президентських виборах. "Президент – це людина, що не має жодних шансів (на президентських виборах – ред.), і вся боротьба, що точиться – для того щоб довести одній людині, що в нього немає шансів", - підкреслив М. Погребінський.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини