RU

Експерти прогнозують ескалацію агресії РФ проти України

28.12.2018, 13:52
Експерти прогнозують ескалацію агресії РФ проти України - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Більшість опитаних експертів прогнозують подальшу ескалацію агресії Росії проти України. Про це свідчать дані експертного опитування Фонду Демократичні ініціативи.

Згідно з опитуванням, думки респондентів розійшлися щодо підтримки України її партнерами. "Майже однакова кількість експертів висловила протилежні думки щодо того, чи буде Україна надалі мати підтримку своїх ключових зовнішньополітичних партнерів", - зазначається в повідомленні.

У цих умовах експерти радять, перш за все, сконцентруватися на боротьбі з корупцією всередині країни, подальшому посиленні обороноздатності держави шляхом реформування відповідних відомств і пошуку джерел фінансування, завершити реформу судової системи та формування антикорупційного суду, а також докладати зусиль для економічного зростання.

Експерти також прогнозують, що події суспільно-політичного життя в Україні в 2019 році в основному будуть визначатися президентськими і парламентськими виборами.

Більшість експертів вважають, що вибори будуть супроводжуватися політичною нестабільністю, загостренням боротьби між партіями та окремими фракціями політичних еліт.

Експертне опитування "2018 рік у оцінках експертів" було проведено фондом Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва 15-21 грудня. Опитування мало на меті з'ясувати думки та оцінки експертів щодо основних підсумків 2018 року для України і прогнозів на наступний рік. Загалом було опитано 67 експертів.

Важливою позитивною подією 2018 року в Україні експерти назвали процес створення єдиної помісної православної церкви.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини