RU

Експерти не сприймають серйозно висловлювання Балоги про Тимошенко

17.07.2008, 14:25

Експерти Агентства моделювання ситуацій (АМС) зазначають, що інформаційна активність Віктора Балоги щодо дій Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко вже не сприймається серйозно ні політикумом, ні експертами, ні українським суспільством. Про це заявив директор АМС Віталій Бала, коментуючи деякі останні заяви глави президентського Секретаріату.

Зокрема, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в АМС, В. Бала зазначив, що "ці віртуальні спічі Балоги, подані через прес-службу глави держави, вже нікого не цікавлять і серйозно не сприймаються ні політиками, ні експертами, ні українським суспільством". "По-суті, Віктор Ющенко колись чітко дав зрозуміти, що Балога – це не більш ніж сантехнік, який обслуговує Секретаріат, тому сприймати словесні виявлення обслуги глави держави не має сенсу", - наголосив політолог.

Нагадаємо, серед останніх заяв глави Секретаріату Президента є висловлювання про те, що Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко намагається одноосібно, на власний розсуд вирішити питання про поставки енергоносіїв у нашу країну. Цими діями, за словами В. Балоги, вона втручається у сферу конституційних прерогатив Президента України щодо забезпечення національної безпеки.

Крім того, керівник Секретаріату Президента заявив, що мета Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко роздати на всі сторони обіцянки, які можуть мати серйозні наслідки для безпеки країни, є "примітивною у своїй корисливості". За словами чиновника, Прем'єр, яка одночасно є кандидатом у Президенти, хоче укріпити свою електоральну перспективу.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Досьє на Віктора Балогу >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини