RU

Експерти дають Ющенкові низькі шанси перемогти на президентських виборах

14.07.2008, 12:35

Переважна більшість політичних експертів вважає, що у Віктора Ющенка надзвичайно низькі шанси перемогти на прямих президентських виборах. Про це заявив заступник директора Агенції моделювання ситуацій (АМС) Олексій Голобуцький, коментуючи результати експертного опитування, проведеного АМС 10-11 липня.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Агенції, О. Голобуцький зазначив, що більшість опитаних експертів вважає, що шанси В. Ющенка перемогти на всенародних виборах Президента є "надзвичайно низькими".

Водночас, за його словами, протилежна картина виникає під час аналізу відповідей на питання про можливості вибору глави держави в парламенті. "Більшість опитаних вважає, що це є ледве чи не єдиним шансом Ющенка переобратися на другий термін", - уточнив політолог.

О. Голобуцький також зауважив, що на думку експертів, вибори Президента відбудуться планово. "На думку опитаних нами експертів, вибори глави держави відбудуться планово, і жодні зміни до Конституції до їхнього проведення внесені не будуть", – зазначив заступник директора АМС.

Водночас, переважна більшість експертів вважає, що В. Ющенко обов'язково буде балотуватися на другий термін, але для цього йому необхідно заручитися підтримкою або Партії регіонів, або Юлії Тимошенко. "Що, проте, з огляду на останні події видається досить нереальним", - підсумували в АМС.

Потрібно зазначити, що під час експертного дослідження було опитано 23 політологи, політтехнологи та журналісти, серед яких – представники провідних аналітичних структур, профільних кафедр Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, Національного університету "Києво-Могилянська академія", а також низки агенцій.

Детальніша інформація про відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини