RU

Експерта порадувала заява МВС про хакерів

03.02.2012, 10:56
Експерта порадувала заява МВС про хакерів - Фото
f58df87e7d0154684e7e8a202757b83f.jpg
"Заява МВС викликає посмішку, бо сьогодні заявили, що IP-адреси всіх користувачів, які здійснювали захід на сайт президента, будуть передані в МВС", - заявив вчора експерт ринку інтернет-послуг Артур Оруджалієв в ефірі 5 каналу.

"Тут мова йде про десятки й сотні людей - скільки ж це треба обробити інформації, а по-друге, потрібно довести, чи усвідомлено вони це робили, чи стоїть якийсь вірус, який створює запит", - заявив експерт.

Нагадаємо, 31 січня правоохоронні органи закрили веб-ресурс ЕХ.UA за порушення прав інтелектуальної власності. Користувачі, обурені припиненням роботи EX.UA, поширюють в соцмережах заклики атакувати сайти органів влади на знак протесту. У багатьох коментарях до події на Facebook містилися прямі вказівки до того, як взяти участь в DDoS-атаці через консоль. Є навіть ідеї підключити до цієї діяльності хакерську групу Anonymous, яка зуміла покласти сайти ФБР і міністерства юстиції США.

За даними Держспецзв'язку, максимальна кількість запитів, спрямованих на відмову роботи інтернет-представництва президента, становить приблизно 140 тис. запитів в секунду. "Такий тип атак має на меті блокування веб-ресурсу шляхом надіслання великої кількості запитів, тобто спрямований на перевантаження ресурсу", - йдеться в повідомленні. IP-адреси, з яких проводяться атаки, передані в правоохоронні органи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини