RU

Експерт про плани Путіна: фракція в Раді й висміяний Янукович

14.05.2012, 18:03
Експерт про плани Путіна: фракція в Раді й висміяний Янукович - Фото
Володимир Путін (фото - прес-служба уряду РФ)
У Верховній Раді Україні після парламентських виборів з'явиться партія інтересів Росії. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив директор Соціологічної служби Український барометр Віктор Небоженко.

"Новий президент Росії Володимир Путін буде активно вторгатися в інформаційний простір України напередодні виборів до Верховної Ради. Буде вестися активна прихована критика України і Віктора Януковича. А ми прекрасно знаємо, як це вміє робити федеральне телебачення Росії", - підкреслив політолог.

За його словами, напередодні виборів до парламенту українського президента будуть висміювати в мультфільмах та пародіях на російському ТБ, принижуючи авторитет Януковича в очах не стільки російських, скільки українських громадян в східних і південних областях України, де вважають за краще дивитися російське телебачення.

"Це буде виглядати дуже образливо для Януковича. Все-таки в тому ж нашому "95 Кварталі" більше гумору, ніж жовчі. А в пародіях на російському ТБ більше жовчі, ніж гумору", - сказав політолог.

Крім того, за його словами, російська влада буде активно втручатися у внутрішньополітичні процеси в Україні. "Путін поведе й підтримає ряд своїх людей в український парламент під прапорами Партії регіонів. Ці люди сформують в новому парламенті проросійську фракцію, що стане дуже неприємним сюрпризом для Адміністрації президента України", - сказав Небоженко.

При цьому, зазначив він, ставок на певну політичну силу Кремль робити не буде. "Москва буде формувати свою політичну силу у вигляді руху й фракції в парламенті на базі депутатів-регіоналів", - сказав він.

Досьє на Віктора Небоженка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини